O firmie

Nasza firma funkcjonuje na rynku ubezpieczeniowym od 1990 roku. Ponad 20-letnie doświadczenie w połączeniu z obowiązującymi trendami pozwoliło wykształcić nowoczesne podejście do kompleksowych ubezpieczeń, które spełnia wszystkie europejskie standardy.

Stosujemy sprawdzone zachodnie rozwiązania i przeszczepiamy je na krajowy rynek ubezpieczeń z ogromną skutecznością. Współpracujemy również z zagranicznymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Nasi klienci nie są narażeni na żadne ukryte i dodatkowe opłaty – składa ubezpieczeniowa ustalana jest jawnie przy porozumieniu z klientem.

Nasi doradcy stale odbywają szkolenia w kraju jak i za granicą, ponadto ścieżka ich kariery pozwala im na zdobycie doświadczenia wśród klientów o różnorodnym statusie majątkowym. Agenci ubezpieczeniowi wszelkie potrzebne uprawnienia oraz zezwolenia wydane przez Państwowy Urząd Nadzoru Ubezpieczeniowego.

Naszym klientom gwarantujemy sprawną obsługę na każdym etapie zawierania umowy dzięki rozbudowanej strukturze sieci biur oraz punktów przedstawicielskich na terenie całej Polski. Potrafimy dostosować się do każdych wymagań klienta, nawet tych najbardziej nietypowych. Jesteśmy również w stanie opracować optymalny i kompleksowy wariant ubezpieczenia dla każdego klienta.

KONTAKT

Biuro Ubezpieczeń
"Peritus" Sp. z o.o.
ul. Bednarska 42
42 636 07 85
42 637 51 33
peritus@twojeubezpieczenia.pl